KONST / Litografier / Färglitografi 13464458
nr 1346 4458
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 158/200, daterad -76. Motivet: 40x28 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:03:22
7/9 18:56:52
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger